Híreink
Közlekedj okosan!
A tanév utolsó tanítási napján a közlekedésbiztonság volt a téma iskolánkban, hogy tanulóink felkészülten és biztonságosan kezdjék meg a nyári szünetet. A program során a gyerekek játékos és interaktív feladatokon keresztül ismételték át a gyalogos, kerékpáros és közúti közlekedés legfontosabb szabályait. Bízunk benne, hogy a megszerzett ismeretek hozzájárulnak ahhoz, hogy mindenki balesetmentesen és élményekben gazdagon töltse a vakációt.










