Ökokalandok
ÖKO-nap iskolánkban
A Várkert volt a helyszíne ÖKO-napunknak. A felsősök és az alsósok külön-külön 6 állomáson oldottak meg ügyességi, gondolkodtató, tréfás feladatokat, melyek segítségével felelevenítették ismereteiket a témában. Környezettudatosság, hulladékgazdálkodás, szelektív hulladékgyűjtés, mind szerepeltek a repertoárban. A szép, kellemes környezetben eltöltött délelőtt után egy hűsítő jégkrém várta tanulóinkat az iskolában.













