Ökokalandok
Kirándulás a szentgotthárdi duzzasztóműhöz
A „Víz világnapja” alkalmából a 7. és 8. évfolyamos tanulóink ellátogattak a szentgotthárdi duzzasztóműhöz. A látottakon kívül tanulóink ismertetést kaptak a duzzasztómű történetéről és természetesen a Rába folyóról és annak környezetünkre gyakorolt hatásairól és jelentőségéről. Tanulóink érdeklődéssel szemlélték az újonnan épített csónakcsúszdát és hallépcsőt. A kirándulásról sok érdekes és hasznos élménnyel tértünk haza.









